VANVIK » Napędy do bram

Automatyka i napędy do bram - Szczecin, Świnoujście

od projektu po montaż

Automatyka i napędy do bram z montażem

Coraz więcej właścicieli domów zaopatruje się w napędy do bram. Po pierwsze zapewniają one dodatkową ochronę i bezpieczeństwo ich rodzinom, po drugie są wygodną i niedrogą opcją w zakresie bezpieczeństwa i komfortu. 
Automatyka do bram sprawie, że Twoje życie staje się po prostu wygodniejsze.

Zapomnij o niedogodnościach związanych z ręcznym otwieraniem i zamykaniem bramy, jednym prostym ruchem możesz ją obsługiwać w zaciszu własnego domu lub samochodu.
Dokonaj wyboru stylu dla siebie i swojej nieruchomości.

vanvik 033

Oto 6 głównych zalet posiadania automatycznych bram:

1. Prywatność

Prywatność jest ważna dla każdej rodziny. Wybór odpowiedniej bramy wjazdowej na posesję to najlepszy sposób na ochronę prywatności Twojej i Twojej rodziny przed osobami postronnymi. Wybierając oferowane przez nas napędy do bram, otrzymujesz gwarancję nie tylko bezpieczeństwa, ale także 100% wygody. Dzięki automatycznej bramie możesz łatwo strzec swojej posesji za pomocą pilota. Z automatyczną bramą możesz łatwo kontrolować, kto wchodzi i wychodzi z Twojej nieruchomości.

2. Bezpieczeństwo

Jak wspomniano powyżej, automatyczne bramy zapewniają wygodę pozwalając właścicielom domów kontrolować wejście i wyjście z posesji. Możesz więc wyznaczyć granice dla swoich zwierząt domowych i dzieci oraz uniknąć poważnych konsekwencji związanych z ruchem drogowym i innymi niebezpieczeństwami, które stanowią zagrożenie i mogą spowodować szkody. Różnorodność opcji dostępnych dla bram automatycznych to kolejna ich wielka zaleta. Możesz otrzymać bramę w dowolnym kształcie, rozmiarze lub wysokości i uczynić swój dom bezpieczniejszym.

3. Wygoda

Bramy automatyczne zapewniają wygodę bez konieczności fizycznego otwierania bramy w celu uzyskania wjazdu do domu. Jest to wygodne zwłaszcza podczas ulewy lub innych złych warunków atmosferycznych. Masz różne metody otwierania bram z napędem. Niektóre metody obejmują zdalne sterowanie, czytniki kart, klawiatury, podczas gdy inne zaawansowane automatyczne bramy są wyposażone w czujniki, które odczytują określone sygnały do ​​wejścia.

4. Zabezpieczenie przed wjazdem obcych pojazdów

Niektórzy używają cudzych podjazdów do zawracania, ale napędy do bram uniemożliwiają takim nieupoważnionym pojazdom korzystanie z podjazdu. Co więcej, możesz również trzymać z daleka wszelkie stworzenia, które żyją na wolności lub w Twojej okolicy. Na przykład pies twojego sąsiada, któremu wędruje po okolicy, nie będzie mógł wejść na twoją posesję i nie będziesz musiał tego pilnować.

5. Ekonomiczność

Zainstalowanie automatycznej bramy na podjeździe to opłacalne rozwiązanie, które może zaoszczędzić pieniądze. Będziesz miał większe szanse na uzyskanie zniżki od firmy ubezpieczeniowej, ponieważ zauważą dodatkową ochronę, którą zainstalowałeś w swoim domu. Co więcej, zwiększy to również wartość Twojego domu i szybko przyciągnie wzrok potencjalnych nabywców, gdy Twój dom zostanie wystawiony na sprzedaż. Według badań dodatkowe funkcje, takie jak brama z napędem, mogą zwiększyć ogólną wartość domu o kilka procent.

6. Atrakcyjność estetyczna

Wjazdowe bramy z napędem to świetna ozdoba Twojej posesji. Niezależnie od tego, czy użyjesz bramy bocznej, czy frontowej, dzięki temu dodatkowi zmieni się cały obraz Twojego domu. Bramy te są dostępne z różnych materiałów, a w zależności od wybranego materiału możesz nadać swojemu domowi klasyczny lub nowoczesny wygląd.

ogrodzenia metalowe i kute 1

dowiedz się więcej

Współpracujemy z najlepszymi

W celu dostarczenia Państwu najwyższej klasy automatycznych bram do domu lub firmy, współpracujemy z producentem NICE, który oferuje najlepsze napędy do bram. Dzięki tej współpracy oferujemy nowoczesne napędy do bram dostosowane do indywidulanych parametrów, takich jak rozmiar i ciężar bramy, a także szybkość i częstotliwość ich otwierania. Napędy do bram Nice gwarantują komfort oraz doskonałą wygodę użytkowania przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych. Nice oferuje najprostszą integrację, najszerszy zakres, najbardziej zaawansowaną elektronikę i najlepszy projekt, aby zapewnić najbardziej kompletny i atrakcyjny system automatyki.

Projekt

Nice była pierwszą firmą w sektorze automatyki domowej, która uwierzyła w wartość wzornictwa. Produkty Nice od zawsze wyróżniały się wysoką estetyką i dbałością o detale, przez lata zdobywając ważne międzynarodowe nagrody.

Dział badawczo-rozwojowy Nice zatrudnia wysoce wyspecjalizowany międzynarodowy zespół, który nieustannie pracuje nad rozwojem coraz bardziej innowacyjnych produktów. Każdego dnia w laboratoriach Nice przeprowadzane są rygorystyczne i dokładne testy przy użyciu zaawansowanych technologicznie procedur i najnowocześniejszych instrumentów, tak aby zagwarantować najwyższe standardy technologiczne i jakościowe.

Automatyka do bramSzczecin, Świnoujście

Profesjonalne Doradztwo

Osiągnęliśmy dzięki zdobytej wiedzy popartej doświadczeniem.

Jakość

Asortyment od najlepszych producentów z profesjonalną usługą montażu.

Kompleksowość

Od doradztwa do realizacji, z najwyższą jakością dzięki doświadczeniu.

Wyzwania? Świetnie!​

Możemy wykonać dla Ciebie dowolny projekt.

Masz pytania?

+48 790 885 081

Adres Jana Pawła II, 74-404 Cychry

Email info@vanvik.de