VANVIK » Balustrady

Balustrady ze stali nierdzewnej lub metalu i poręcze - Szczecin

od projektu po montaż

Wykonujemy każdy projekt‎

Balustrady i poręcze są nieodłącznym elementem gwarantującym bezpieczeństwo przy balkonach, tarasach, czy też schodach. Ich wykonanie oraz wygląd decyduje o kompleksowym zadowoleniu Klienta. Przed ich wyborem warto dowiedzieć się jakie balustrady są w ofercie.

Nasze balustrady ze stali nierdzewnej lub metalu cechują się estetycznym wyglądem oraz trwałością. Warto postawić na takie balustrady, które spełnią swoją rolę tak pod względem poczucia bezpieczeństwa, jak i eleganckiego wykończenia. Stawiamy maksymalnie na ochronę przed oddziaływaniem różnorodnych czynników atmosferycznych, jak promieniowanie UV, śnieg, deszcz, zmienne temperatury oraz skoki ciśnienia.

Stale poszerzamy naszą ofertę aby spełnić oczekiwania naszych klientów, a przy tym zachowujemy atrakcyjne ceny.

vanvik 003
balustrady1

Właściwości techniczne balustrad i poręczy

Najpopularniejsze na rynku są balustrady ze stali nierdzewnej, będące uniwersalnym sposobem na komfort i praktyczne zastosowanie. Czasami wykonuje się również balustrady szklane, jednak to od aranżacji domu i jego wnętrza zależy, które będą najlepsze. Montaż balustrad lub poręczy wykonany przez profesjonalistów polega najczęściej na przyklejaniu, spawaniu, przykręcaniu czy też wbijaniu. Są to na tyle proste czynności, że balustrady utrzymują wieloletnią trwałość bez żadnych awarii.

Zabezpieczenie materiału

Aby jednak zadbać o Klienta całkowicie, każda balustrada, czy także poręcz zewnętrzna, pokryte są dodatkowym materiałami, zapobiegającymi powstawaniu rdzy. Równie ważna jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak deszcz, śnieg, czy nawet promienie słoneczne. Dzięki malowaniu proszkowemu lub cynkowaniu każdy model będzie doskonale służył wiele lat.

Estetyka prostych form

Może się wydawać, że stalowe konstrukcje nie wyglądają zbyt dobrze. Jednak odpowiedni wystrój, dopasowanie całej aranżacji i schludne wykonanie potrafią stworzyć magiczne wnętrza. Dzięki temu balustrady i poręcze zyskują estetyczne aspekty, a nie tylko praktyczne zastosowanie.

Dla komfortu Klienta najczęściej wraz z balustradami można kupić różnego rodzaju elementy montażowe, podpory poręczy, czy kolanka i uchwyty. Części jednakowego pochodzenia dodatkowo budują jakość i potwierdzenie renomy firmy.

Profesjonalne Doradztwo

Osiągnęliśmy dzięki zdobytej wiedzy popartej doświadczeniem.

Jakość

Asortyment od najlepszych producentów z profesjonalną usługą montażu.

Kompleksowość

Od doradztwa do realizacji, z najwyższą jakością dzięki doświadczeniu.

Wyzwania? Świetnie!​

Możemy wykonać dla Ciebie dowolny projekt.

Masz pytania?

+48 790 885 081

Adres Jana Pawła II, 74-404 Cychry

Email info@vanvik.de

Oferta.

Chętnie pomożemy Państwu również dobrać inne produkty z naszej oferty