VANVIK – MIEJSCE, GDZIE ZAMÓWISZ PRODUKT, O JAKIM MARZYSZ

O nas

Dowiedz się więcej o Vanvik!

O firmie

Od wielu lat jako doświadczona firma celujemy w wyzwania od naszych Klientów. Nie obawiamy się podjęcia współpracy, która wymaga niebanalnego myślenia oraz stworzenia czegoś, co zapiera dech w piersiach. Dzięki temu jesteśmy dumni ze swoich projektów, ale jednocześnie stawiamy na ciągły rozwój.

Potwierdzenie naszych zdolności można zobaczyć na wszystkich realizacjach. Pokazują, jak doskonale może wyglądać połączenie perfekcyjnego montażu, materiałów najwyższej jakości i ciekawego wzoru. Filozofia naszej firmy staje się motywacją do podejmowania się nietypowych zleceń, dzięki którym zdobywamy zaufanie nawet najbardziej wybrednych Klientów. Jest to droga, którą obraliśmy już na początku i ciągle doskonale nam służy.

Kompleksowość

Zapewnienie wysokiej jakości usług budowlanych i doskonałości operacyjnej poprzez efektywne planowanie, komunikację i konkurencyjne ceny.

Dobre Ceny

Aby być uczciwym wobec naszych klientów i członków zespołu budowlanego. Dostosowujemy nasze usługi i zespoły do twoich celów i budżetu projektu.

Funkcjonalność

Oferujemy tylko markowe produkty oraz kompleksowe usługi. Poczynając od fachowego doradztwa, poprzez precyzyjne i bezpłatne pomiary, a kończąc na autoryzowanym montażu

Co możesz u nas znaleźć?

Przede wszystkim jakość i dokładność. To fundament, który pielęgnujemy w każdym projekcie i który dodatkowo definiuje naszą firmę. Jeśli chodzi o to, co wychodzi z naszych rąk, to są to:

Drzwi

Każdego rodzaju, wykonane z pasją i dokładnością uczynią Twój dom prywatnym dziełem spełnienia, a nie zwykłym obiektem bez charakteru.

Schody

Całkowicie bezpieczne, dostępne w formie drewnianej idealnej do przytulnych wnętrz, jak i stalowej do obiektów technicznych. Lekka i prosta konstrukcja wyposażona jest w dodatkowe zabezpieczenia, co w efekcie daje wieloletnią trwałość.

Balustrady

Wykonane z metalu lub stali potrafią idealnie współgrać ze schodami, drzwiami, czy też ogrodzeniem. Dostępne razem z poręczami, dla większej efektywności

Bramy

Kwintesencja każdej posesji. Każda brama powinna być dobrana pod potrzeby Klienta, zwłaszcza jeśli jest często użytkowana.

Ogrodzenia

Najlepsza bariera i zabezpieczenie terenu, dzięki czemu żaden obcy osobnik tam nie wtargnie. Oprócz wysoce praktycznego zastosowania są także estetyczne i stanowią zgrabną ozdobę każdego domu.

Zadaszenie

Szczególnie przydatne w porach letnich, gdzie pełni funkcję zarówno obniżania temperatury wewnątrz domu poprzez hamowanie promieni słonecznych, jak i po prostu wygląda zdumiewająco.

Każdy z naszych projektów opiera się na materiałach wielokrotnie testowanych, które zdobyły najwyższą klasę. Ich dodatkowe zabezpieczenie pozwala uchronić realizację przed warunkami atmosferycznymi, czy też po prostu korozją. Jest to ogromnie ważne zwłaszcza w przypadku elementów zewnętrznych, które są najmocniej narażone na te czynniki.

Dlaczego jesteśmy Twoją najlepszą opcją?

Ponieważ każde nasze zlecenie opiera się na zaufaniu. W naszej pracy skupiliśmy się przede wszystkim na trafieniu w potrzeby Klienta i ich doskonałej realizacji. Właśnie dzięki temu pomimo mijającego czasu nie zatraciliśmy naszej początkowej energii, tylko wciąż stajemy naprzeciw każdemu wyzwaniu, które spotkamy.

Praktyczną stronę opieramy przede wszystkim na kwalifikacjach produkcyjnych i bogatym doświadczeniu montażowym. Pozwala to na ciągły rozwój naszych projektów, gdzie systemu ogrodzeniowe wchodzą na wyższą jakość. Ulepszeniu ulega struktura, właściwości użytkowe, ergonomia wykonania, a także solidność każdego elementu, który wychodzi z naszych rąk.

vanvik 017