VANVIK » Schody

Schody

od projektu po montaż

Schody metalowe i stalowe

Niepodważalną zaletą schodów wykonanych z metalu jest ich niebywała solidność i trwałość oraz wytrzymałość, co szczególnie ceni się w przypadku schodów montowanych w pomieszczeniach, w których nacisk na konstrukcję jest stosunkowo duży. Odpowiadamy na potrzeby Klientów i tworzymy schody w zgodzie z panującymi trendami, w oparciu o współpracę z najlepszymi projektantami. Konstrukcje schodów metalowych bądź stalowych posiadają szereg licznych zalet, które decydują o ich częstym wyborze przez naszych klientów. Konstrukcję metalową można z powodzeniem łączyć z drewnem, kamieniem czy nawet szkłem.

Cena schodów metalowych zależna jest od ich wielkości i charakteru oraz rodzaju montażu, który wybierzemy. 

vanvik 129
schody metalowe

Tworzymy konstrukcje ze stali wysokiej jakości

Schody wykonane z metalu lub stali stają się coraz odważniejszym elementem aranżacyjnym. Można je spotkać zarówno w obiektach fabrycznych, jak i prywatnych, co czasami budzi ogromne zdziwienie. Wszystko dzięki profesjonalnej produkcji, gwarantującej trwałą jakość materiałów.

Gdzie sprawdzą się schody metalowe?

W dużej mierze schody metalowe i stalowe cieszą się ogromną popularnością z powodu licznych zalet. Fundament ich sukcesu to uniwersalne umiejscowienie – mogą być zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Możliwe jest to dzięki specyficznym właściwościom metalu i stali, które są materiałami trwałymi.

Większość obiektów takich jak fabryki wymaga lekkich konstrukcji o nienagannej jakości. Dlatego też schody metalowe można dodatkowo wzmocnić przez malowanie proszkowe lub cynkowanie ogniowe. Pozwoli to uodpornić je na korozję oraz warunki atmosferyczne.

Rodzaje schodów metalowych

Podstawowym podziałem jest podział na schody zewnętrzne oraz wewnętrzne. Dopiero później można mówić o ich rozróżnianiu ze względu na kształt i technikę wykonania. W przypadku hal produkcyjnych najpopularniejsze są schody spiralne lub kręte, ponieważ ich kształt pozwala zaoszczędzić sporo miejsca.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby taki typ schodów wraz z typem prostym zastosować w domu. Współczesne aranżacje nasycone są naturalnymi tworzywami, takimi jak drewno, do których często pasują nieco surowsze materiały. Dzięki temu estetyka całego projektu zostaje zachowana, wraz z praktycznymi zaletami.

Profesjonalne Doradztwo

Osiągnęliśmy dzięki zdobytej wiedzy popartej doświadczeniem.

Jakość

Asortyment od najlepszych producentów z profesjonalną usługą montażu.

Kompleksowość

Od doradztwa do realizacji, z najwyższą jakością dzięki doświadczeniu.

Wyzwania? Świetnie!​

Możemy wykonać dla Ciebie dowolny projekt.

Masz pytania?

+48 790 885 081

Adres Jana Pawła II, 74-404 Cychry

Email info@vanvik.de

Oferta.

Chętnie pomożemy Państwu również dobrać inne produkty z naszej oferty